Тренування: Підтягування

Пост обновлен 8 нояб. 2019 г.Робіть правильно: Підтягування

Підтягування є одним з кращих вправ, доступних для тренування верхньої частини тіла. Ось поради, які допоможуть вам покращити результат:


Виконувати підтягування до кінця


► Підтягніться вгору, доки підборіддя не перевищить планку, і опустіть регулятор вниз до тих пір, поки руки не будуть повністю розправлені. Тут активізуються великі частини м'язів верхньої частини тіла, і вправа досягає свого повного потенціалу.

► Уникайте дригів, які за допомогою руху ніг полегшують підтягування. Замість цього спробуйте підтягуватися як можна рівніше по прямій лінії вгору. Нижня частина тіла повинна бути нерухомою, а ноги не повинні бути занадто далеко вперед.
Змінюйте хват

► Різні хвати на перекладені задіюють різні м'язи. Чим ширше руки, тим більше працюють м'язи спини (крила). З більш вузькими хватами в більшій мірі задіюються м'язи, такі як біцепси і трапеції.

► Спробуйте змінити основні хвати

  1. Долоні направлені в сторону вашого тіла

  2. Великі пальці направлені в сторону вашого тіла


Робіть ще більше

► Коли ви підтягнетесь 10 разів, настав час додавати ваги. Повісьте 5-10 кілограмів у поясі навколо талії і постарайтеся зробити якомога більше підтягувань. Збільшуйте повторення щотижня, коли ви зможете підтягнутися 10 раз настав час збільшити вагу знову. Сила зростає з часом, і ви збільшите кількість повторів без ваги.

Просмотров: 0

Безплатна доставка при замовленні від 1500 грн.

100% Гарантія ціни

14-днів гарантія повернення

Copyright © 2019 FitnessWorld

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
0