Тренування: Біцепс

Пост обновлен 8 нояб. 2019 г.Існує безліч вправ для біцепса. Але основою тренування біцепса все ще залишаються старомодні вправи з штангами або гантелями.


Стартова і кінцева позиція

Перевірте лікті

► Тримайте лікті внизу і тримайте їх на рівні з тілом. Якщо хочете діяти дуже строго, то постарайтеся стояти спиною до стіни і нехай ваші лікті постійно стикаються зі стіною.

► Деякі халтурять, рухаючи ліктями вперед. Це відбувається, коли ви починаєте втомлюватися або накладати занадто велику вагу. Біцепс більше не має можливості підняти всю вагу самостійно, а тому задіює інші групи м'язів, такі як плечі і спина.


Зменште вагу

► Багато використовують занадто велику вагу. Біцепс є відносно невеликою групою м'язів.

► Постарайтеся зменшити вагу і збільшити кількість повторів. В кінцевому рахунку це окупиться.

Верхнє положення

Не забудьте повертати руки

► Існує ризик, що ви не досягнете повного скорочення біцепса. Це може бути пов'язано з халтурою або не виконання вправи до кінця. При використанні гантелей, перевагою є можливість повертати зап'ястя. Це важливо для повного напруження біцепсів.

► Піднімаючи вагу з таким хватом (великі пальці в бік) одночасно намагайтесь максимально повернути передпліччя на скільке це можливо і тоді біцепс буде максимально активований у верхньому положенні.


Не відкидайтеся назад

Постарайтеся зменшити вагу і збільшити кількість повторів. Зрештою, це окупиться.

► Коли ви виконуєте вправу багато разів, то ви навчаєте м'язи рухатись по певній траєкторії, але ідея полягає в тому, щоб руки виконували більшу частину роботи. Коли стає дуже важко, тоді можна легко натискати на стегно нахиляється вперед і назад, щоб прискорити смугу. Якщо буде з цим перебільшено, то ви більше не будете тренувати біцепси. Мінімізуйте рух стегна і максимізуйте згин.


Слідкуйте за вашими зап'ястями

► Неправильне розташування гантелі або штанги в руці призводить до підвищеного навантаження на зап'ястки. Чим далі від зап'ястя розміщується вага, тим довше стає важіль і тим більше навантаження. Крім того, зазвичай важче зберігати вагу належним чином.

► Постарайтеся розмістити штангу посередині руки, бажано відразу за мозолями. Ви будете піднімати більше, якщо у вас є хороше зчеплення і ви також не пошкодите зап'ястя.

Просмотров: 0

Безплатна доставка при замовленні від 1500 грн.

100% Гарантія ціни

14-днів гарантія повернення

Copyright © 2019 FitnessWorld

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
0