Нарощуйте м’язи і спалюйте жир - одночасно

Пост обновлен 8 нояб. 2019 г.






Нарощувати м'язи чи спалювати жир? Вам справді доводиться вибирати між цим, а що якщо ви можете досягати цього одночасно?

Багато хто вважає, що можна зосередитися тільки на одній справі. Тому вони поділяють свій тренувальний період на період нарощування та спалювання жиру. На практиці це не часто означає, що ви працюєте над формою більшу частину року, а пізніше втрачаєте багато м'язової маси під час дієти.

Однак ці теорії та традиції не мають реальної підтримки в науці. У біології людини немає нічого, що б заважало організму набирати м’язи і одночасно знижувати жир. Таким чином, цілком можливо, навіть бажано, нарощувати м’язи і спалювати жир одночасно.


Як вам це вдається? Коротка відповідь: регулярні тренування з вагою, високе споживання білка і контроль калорій.


Регулярні силові тренування

Обов’язковою умовою побудови та підтримки м’язової ваги є регулярні навантаження м’язів. Велика кількість повторів важливіша за велику масу. Для ефективного розвитку сили та набору м’язів набагато важливіше, що вправа виконується часто. Насправді, занадто велика вага для фізичних вправ на тренування може бути контрпродуктивною.

Гарне правило - намагатися тренувати кожну групу м’яз 2-3 рази на тиждень. Існують дослідження, які пропонують досягти оптимального навантаження на м’язи в обсягах тренування 40-60 повторень (розділених на 4-6 сетів) на групу м’язів та заняття фізичними вправами. Залежно від того, скільки разів на тиждень ви можете і хочете тренуватися, то режими тренувань доведеться змінювати різними способами.


Високе споживання білка

В організмі постійно відбуваються процеси, які руйнують і накопичують м’язову вагу. Це називається деградацією білка і синтезом білка відповідно. Відношення деградації білка до синтезу білка - це білковий баланс організму. У позитивному білковому балансі синтез білка більший, ніж деградація білка, а в негативному білковому балансі співвідношення зворотнє.

Позитивний баланс білка - абсолютна необхідність для того, щоб взагалі наростити м’язи, і якщо ви збираєтесь нарощувати м’язи і спалювати жир в одночас, то важливо, щоб він був позитивним і з хорошим запасом. Намагайтесь споживати 2-3 грама білка на кг ваги вашого тіла щодня. Якщо ви не зможете споживати це через їжу, яку ви їсте, то білкова добавка (протеїн) може стати хорошою альтернативою. Nitro-Tech від Muscletech - це повноцінний білковий порошок, який ідеально підходить для пиття під час сніданку, після фізичних вправ або як перекус.


Контроль над калоріями

Контроль калорійності означає спочатку визначити щоденні потреби в енергії, а потім перевірити, чи ви знаходитесь на рівні споживання або трохи нижче цього значення. Споживаючи менше калорій, ніж потрібно, наш організм змушений забирати енергію зі свого запасу (жиру тіла).

Зазвичай це називається дефіцитом калорій і досягається при споживанні менше їжі або збільшені фізичних вправ. Більшість людей вибирають дефіцит калорій, рівно 500 ккал на день. Оскільки один кілограм жиру в організмі складається з 7000 ккал, це означає втрату ваги приблизно на 0,5 кг на тиждень. Це розумна швидкість, якщо ви хочете уникнути розпаду м’язової маси.


Швидші результати при правильних добавках

Здається, це не так важко, можна подумати, і теоретично це розумні міркування. На практиці, однак, існує ряд вторинних факторів, які все це ускладнюють. Перебуваючи на дефіциті калорій, це означає, що у вас менше енергії чим вам потрібно, тоді вам доведеться боротися з голодом.

Hydroxycut Hardcore - хороший спалювач жиру, який забезпечує енергією і пригнічує апетит, тому ви можете займатися фізичними вправами з підтримуваною інтенсивністю і не піддаватися стресам розумового почуття голоду, незважаючи на дефіцит енергії.

Безплатна доставка при замовленні від 1500 грн.

100% Гарантія ціни

14-днів гарантія повернення

Copyright © 2019 FitnessWorld

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
0