Умови покупки

  Ці умови продажу застосовуються до вас, коли ви, як споживач, здійснюєте покупки на www.FitnessWorld.com.ua

Замовлення

 

Коли ми приймаємо ваше замовлення і підтверджуємо його, то підтвердження замовлення буде автоматично надіслано вам на вказану вами адресу електронної пошти. У підтвердженні ви знайдете інформацію про ваше замовлення. Переконайтеся, що все у підтвердженні замовлення правильне. У разі помилок при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами.

 

Якщо товар у вашому замовленні закінчився, то ми зв'яжемося з вами якомога швидше.

 

Якщо ви замовили більше одного продукту, то ви можете отримати продукти в окремих упаковках.

 

Ми залишаємо за собою право на будь-які помилки друку та остаточні продажі, які не були оновлені на нашому сайті. Якщо товару у вашому замовленні немає на складі, ми зв'яжемося з вами. Ми можемо відрегулювати ваше замовлення та оплату і надіслати вам інші товари.

 
Оплата

При оплаті Ви можете вибрати один із способів оплати в процесі покупки. З питань оплати ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів.

 

Всі ціни вказані в українських гривнях і включають ПДВ.

 

Сплату буде стягнуто після підтвердження вашого замовлення.

 

Вартість доставки та збори начисляться при оплаті.

 

У нас ви маєте можливість оплатити банківською карткою (Visa, MasterCard, American Express), PayPal, Privat24 або накладним платижем. Також ми можемо створити інвойс (рахунок-фактуру), яку ви можете оплатити в відділені банку.

 
Доставка

Доставка продукції відбувається в порядку, зазначеному в підтвердженні замовлення.

Доставка здійснюється в будні дні протягом дня. Після того, як ваш товар відправиться з нашого складу, ви отримаєте електронне повідомлення про це. Якщо ви замовили більше одного товару, ви можете отримати ваші товари в окремих пакунках.

 

Ціни на доставку будуть додані в процесі покупки.

 

Ваш товар буде відправлений Новою поштою або Укрпоштою. Щоб забрати ваш товар, вам потрібно мати дійсний ідентифікатор, який затверджує особу (паспорт, водійські права...) та номер замовлення. Нормальний час доставки - 1-3 робочі дні. При великих знижках або замовленнях, це може взяти більше часу. Якщо доставка затримується, ми повідомимо вас.

Ми несемо ризик за продукти, до того моменту поки вони не будуть доставлені вам.

Після отримання товару ми рекомендуємо перевірити, чи відповідає поставка вашому замовленю, чи товар пошкоджений або має іншу помилку.

 

Якщо ви бачите, що пакунок пошкоджено, коли ви його забираєте у своєго поштового агента  або при доставці додому, повідомте про це безпосередньо відповідному експедитору. Якщо ви знайдете будь-яке пошкодження зверніться до нашого відділу обслуговування клієнтів якомога швидче. Як клієнт ТОВ "Світ Фітнесу", ви несете відповідальність за те, щоб продукти не були пошкоджені або втрачені при поверненні їх нам.

Якщо доставку не було забрано і її було віправлено назад, то ми залишаємо за собою право стягувати оплату в розмірі 400 гривень за доставку до клієнта та повернення, а також адміністративних платежів та рахунків-фактур. Зверніть увагу, що ви повинні забрати свій пакет, щоб скористатися вашим правом на повернення.

 
*Відкрита покупка

 

Світ Фітнесу надає вам 14 днів відкритої покупки. Цим ми хочемо сказати, що ви як клієнт Світ Фітнесу маєте можливість повернути продукт протягом 14 днів після здійснення покупки.  Для повернення товару Вам необхідно зв'язатися з нами. Продукти повинні бути повними, не відкиритими і непошкодженими. Коли ми отримаємо продукт, то перевіремо наявність і його стан, і тоді зв'яжемося з вами. Клієнт оплачує доставку назад за власні кошти, якщо це не передбачено іншим.

Повернення не діє в наступних ситуаціях:

 • Якщо упаковку товару було відкрито;

 • Товари, які можуть швидко погіршитися або стати занадно застарілими;

 • Товари, які були виготовлені згідно іструкцій замовника або які отримали чіткий особистий контакт (аудіо- чи відеозаписи, комп'ютерні програми...);

 • цифровий контент, доставлений на фізичному носії (наприклад, комп'ютерні програми, програми, ігри, музика, відеоролики або тексти, до яких доступ здійснюється завантаженням або потоковим передаванням).

 • Інтимні продукти (нижня білизна, купальники, шкарпетки, колготки...) можуть бути повернені лише у випидку, якщо продукт не використовувася і якщо всі етикетки залишаються на продукті;

 • При повернені певного продукту від набору. Ви можете повернути тільки цілий набір. "Містична коробка" може бути повернена тільки в тому випадку, якщо її не відкривали і не перевіряли наявність продуктів.

Більш детальну інформацію див. Умови використання сайту

 
100% Гарантія ціни

Гарантія найнижчої ціни

  При покупці в Fitness World ви можете бути впевнені, що це за найкращими цінами на ринку! Таким чином, ми пропонуємо Вам як клієнтові гарантію ціни. Це означає, що якщо ви, ймовірно, знайдете той самий продукт за більш низькою ціною в іншому українському інтернет-магазині, то ми, очевидно, відповідатимемо ціні і навіть дамо вам "плату за пошуки"!

 

Умови гарантії ціни

 • Для того, щоб ми відповідали ціні, необхідно придбати продукт від FitnessWorld.ua

 • Ми співвідносимо ціну один раз на продукт до 10 днів після завершення покупки.

 • Гарантія ціни застосовується тільки до ідентичних продуктів, тобто розміром, смаком, версією тощо і максимальною ціною 5,000грн.

 • Ми порівнюємо продукти тільки з інших веб-магазинів у Україні, які продаються роздрібними продавцями, тобто продукти, які виробник продає безпосередньо кінцевому споживачеві, не охоплюються. Продукт повинен бути на складі під час перевірки.

 • Якщо додається плата за доставку, митні або інші збори, вони повинні бути включені в порівняння.

 • Продукція з особливими умовами не покривається ціновою гарантією.

 • Інтернет-магазин повинен управлятися зареєстрованою компанією, яка має ім'я, адресу, телефон, форму компанії та фірмовий номер.

 • Продукція та акції з особливими умовами не покриваються ціновою гарантією. Ми оцінюємо ціну без урахування кодів бонусів або знижок. 

 • Ми відповідаємо ціні і даємо вам 5% додаткову знижку на нашу ціну як подяку за допомогу! Сума додається до вашого рахунку клієнта з нами як кредит у магазині.

Як це працює?

  Зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів електронною поштою за адресою info@FitnessWorld.com.ua

  У електронному листі необхідно ввести номер замовлення в FitnessWorld з часу придбання продукту, а також посилання на конкурента, який продає ідентичний продукт.

 

Ви отримаєте це!

  Ми відповідаємо ціні і даємо вам 5% додаткову знижку на нашу ціну як подяку за допомогу!

 
Ануляція, повернення та заміна

  При купівлі товару у ТОВ "Світ Фітнесу" завжди застосовується право на його повернення протягом 14 днів. Замовник має право скасувати свою покупку, повідомивши Fitness World і повернувши товар. Докладнішу інформацію про ваше право на повернення див. У наших Загальних положеннях та умовах. Право на повернення "Містична коробка" може бути застосовано лише до невідкритої коробки.

Повернення або заміна:

  Зареєструйте своє повернення або обмін за допомогою e-mail info@FitnessWorld.com.ua

 

Ось як можна повернути або замінити продукт в Fitness World:

 

 1. Щоб повернути один або кілька товарів, зареєструйте повернення відправивши e-mail info@FitnessWorld.com.ua

 2. Зареєструйте об'єкти, які ви хочете повернути.

 3. Коли ми підтвердимо повернення, то відправимо вам електроний лист з підтвердженням в якому будемо PDF файл з відомостями на доставку.

 4. Приклейте відомості про доставку на упаковку та подайте їх до найближчого поштового відділення.

 5. Після того як ми приймемо та зареєструємо повернений вами товар, то буде здійснено оплату повернення.

 6. Оплату буде здіснено на банківську карточку, якою було здійснено замовлення. Якщо оплата здіснювалась накладним платежем, то не забудьте заповнити банківські реквізити.

 7. Зверніть увагу, що клієнт оплачує вартість доставки повернення за власні кошти.

 

Повернення не застосовуються до таких типів товарів:

 • якщо упаковку товару було відкрито або пошкоджено;

 • товари, які можуть швидко погіршитися або стати дуже старими;

 • товари, які були виготовлені згідно іструкцій замовника або які отримали чіткий особистий контакт;

 • інтимні продукти;

 • продукти з особливими умовами

Більш детальнішу інформацію про ваше право на повернення див. У наших Загальних положеннях та умовах.

Повернення оплати:

  Після повернення товару до Fitness World  розпочнеться процес для повернення коштів.

  Відшкодування здійснюватиметься за допомогою обраного вами способу оплати за умови, що нічого іншого не буде узгоджено або існують перешкоди для такого відшкодування.

 

 • Банківські карти:

  3-5 робочих днів. Відшкодування здійснюється до тієї карточки, яка використовувалась для покупки.

 

 • Накладений платіж:

  Відшкодування буде здійснено на банківський рахунок, вказаний при реєстрації вашого повернення. Відшкодування буде здійснено протягом 5 робочих днів.

Знижки та подарункові сертифікати:

  Якщо ви здійснили оплату за допомогою купону (коду) на знижки і вирішили повернути товар, тоді цей купон (код) на знижки не буде повторно активований. Якщо ви здійснили оплату подарунковою карткою та вирішили повернути продукт, тоді на ваш баланс буде нараховану цю суму, яку можна використовувати для наступної покупки.

Гарантія:

  Якщо щось не так з вашим продуктом, повідомте нас якнайшвидше та поверніть продукт. Ви повинні повернути товар, щоб ми могли підтвердити вашу рекламацію, ми залишаємо за собою право стягувати плату за товари, які не були повернуті. Ось як подати заявку по гарантії до Fitness World:

 

 1. Щоб зареєструвати гарантію на один або кілька товарів, зареєструйте скаргу відправивши e-mail info@FitnessWorld.com.ua

 2. Введіть в темі повідомлення "Гарантія" і ваш номер замовлення.

 3. Запишіть детальну інформацію, що сталось з продуктом.

 4. Після реєстрації гарантії ви отримаєте підтвердження від нас.

 5. Коли ми розглянемо та схвалимо вашу скаргу, ми якнайшвидше надішлемо даний продукт до вас.

 

Безплатна доставка при замовленні від 1500 грн.

100% Гарантія ціни

14-днів гарантія повернення

Copyright © 2019 FitnessWorld

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
0