Умови використання сайту

  Використовуючи наш веб-сайт, ви автоматично погоджуєтеся з цими умовами. 

1. Загальні умови: Використання сайту

 

 1.1  Сайт FitnessWorld.com.ua (далі «Світ Фітнесу») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

 1.2 Продаж на www.FitnessWorld.com.ua не може бути здійснений особі, якій не виповнилося 18 років.

 1.3 ТОВ "Світ Фітнесу" залишає за собою право відмовити або змінити замовлення Клієнта в окремих випадках (наприклад, якщо Клієнт надав неправильну особисту інформацію та / або має зауваження щодо оплати).

 1.4 ТОВ "Світ Фітнесу" залишає за собою право на остаточний продаж, а також на будь-які помилки із зображенням та написанням на Веб-сайті, такі як помилки в описі товару чи технічні характеристики, неправильні ціни та коригування цін (наприклад, змінені ціни від постачальників, зміни валюти) або невірні відомості щодо наявності товару, який є на складі. Світ Фітнесу в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. Якщо для товару, який замовив клієнт, була вказана неправильна ціна або т.п., то ми повідомимо про це і будемо чекати затвердження замовника щодо відкоригованої ціни, перш ніж ми продовжимо замовлення. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому сайті застаріють, ми не зобов'язані оновлювати їх. Вся інформація про зображення на Веб-сайті повинна розглядатися лише як ілюстрації. Такі ілюстрації не можуть гарантувати таку кількість товарів, які отримує замовник, або точний зовнішній вигляд, функції або походження товару. Світ Фітнесу за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. Світ фітнесу не несе відповідальності за інформацію на Веб-сайті, яка надходить від третьої сторони.

 1.5 Веб-сайт та весь вміст на ньому належать Світ Фітнесу або його ліцензіарам. Інформація захищена, серед іншого, інтелектуальною власністю та ринковим законодавством. Це означає, що торговельні марки, назви компаній, назви товарів, зображення та графіки, дизайн, макет та інформація про товари, послуги та інший вміст не можуть бути скопійовані чи використані без письмової згоди Світ Фітнесу.

2. Угода та порядок

 2.1 Для здійснення покупки через Веб-сайт Замовник повинен прийняти Умови. Приймаючи Умови, Клієнт зобов'язується дотримуватися Умов у повному обсязі та погоджується з інформації про персональні дані та використання персональних даних та файлів cookie відповідно до Політики конфіденційності Світ Фітнесу (див. Політику конфіденційності)

 

 2.2 Договір на купівлю укладається лише тоді, коли Світ Фітнесу підтвердив замовлення Клієнта та Клієнт отримав підтвердження замовлення від Світ Фітнесу електронною поштою. Світ Фітнесу закликає Клієнта зберегти підтвердження цього замовлення для будь-яких контактів зі службою обслуговування клієнтів Світ Фітнесу. Клієнт може відкликати своє замовлення до тих пір, поки його не підтвердить Світ Фітнесу. Якщо замовлення скасовано, Світ Фітнесу відшкодує будь-які платежі, здійснені Клієнтом або його компанією з оплати чи кредитної картки стосовно замовлення.

3. Інформація про клієнта

 3.1 Світ Фітнесу рекомендує клієнту створити обліковий запис користувача перед покупкою на Веб-сайті. Коли Клієнт реєструє свій обліковий запис користувача та / або збирається оформити замовлення, Замовнику буде запропоновано надати певну особисту інформацію. Замовник підтверджує, що інформація, яку він заповнює, є правильною і достовірною та несе відповідальність за неправильно заповнену інформацію. Інформація про обробку особистих даних Світ Фітнесу міститься в Політиці конфіденційності, яка є частиною цих Умов.

 3.2 Клієнт зобов'язується забезпечити, щоб ніхто, крім Замовника, не міг використовувати дані для входу Клієнта. Замовник не може розголошувати ім'я користувача та пароль будь-якій сторонній особі та забезпечує, що документи, що містять ім’я користувача та інформацію про пароль, зберігаються таким чином, що сторонні особи не можуть отримати доступ до інформації. Клієнт зобов'язаний повідомити Світ Фітнесу, якщо підозрюється, що сторонні особи мають доступ до пароля клієнта. Ви несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті.

 3.3 Якщо Світ Фітнесу підозрює, що клієнт зловживає своїм обліковим записом користувача або його реквізитами для входу, або іншим чином порушує Умови, Світ Фітнесу має право призупинити дії клієнта.

4. Ціни, збори та оплата

 

 4.1 При замовленні через веб-сайт застосовуються ціни, зазначені на веб-сайті. Ціни вказані в українських гривнях і включають ПДВ. Ціни не включають збори за оплату та вартість доставки, які вказані окремо.

 

 4.2 Клієнт може оплатити способом, визначеним на веб-сайті. Детальніше про наші способи оплати та знижки читайте (Умови Покупки). Світ Фітнесу має право стягнути плату з клієнта вже у зв’язку з замовленням, якщо замовник не обрав та не схвалив оплату рахунків чи інший подібний спосіб оплати з Світ Фітнесу. У випадку оплати рахунку або часткового платежу, Світ Фітнесу або його партнери можуть скласти кредитний звіт. Вам буде повідомлено в цьому випадку. Світ Фітнесу залишає за собою право не завжди пропонувати всі способи оплати або змінювати спосіб оплати, якщо ця оплата не працює для цього клієнту. Зверніть увагу, що будь-які обмеження щодо оплати встановлені на Веб-сайті.

 

5. Акції та спеціальні пропозиції

 Світ Фітнесу може час від часу пропонувати рекламні акції на Веб-сайті, які можуть мати більш вигідні умови, ніж ті, що зазначені в цих Умовах, наприклад щодо оплати або розширеного права на відкликання. Ці більш вигідні умови застосовуються до тих пір, поки спеціальна пропозиціє є активна, а також щодо конкретних товарів, визначених Світ Фітнесу у зв'язку з акцією. Сиіт Фітнесу залишає за собою право в будь-який час відкликати таку акцію. Після припинення або скасування акції ці Умови застосовуються без змін. Пропозиції щодо конкретних товарів на Веб-сайті дійсні протягом обмеженого часу та до тих пір, поки запаси будуть достатніми.

6. Доставка і транспорт

 

 6.1 Товари, які є на складі, зазвичай доставляються протягом кількості робочих днів, зазначених на Веб-сайті. Якщо інше не узгоджено (наприклад, у зв'язку із бронюванням товарів, яких немає на складі), доставка буде здійснена протягом 30 робочих днів з моменту, коли Світ Фітнесу підтвердить ваше замовлення письмово. Більш детальну інформацію про доставку товарів можна знайти в (Умови доставки).

 

 6.2 Очікуваний час доставки товару відображається у підтвердженні замовлення, на касі та / або на відповідній сторінці товарів на Веб-сайті. Після затримки доставки Світ Фітнесу сповістить вас і продовжить стежити за замовленням. Якщо інше не узгоджено і доставка займає більше 30 робочих днів, і це не залежить від вас як Замовника, Ви маєте право скасувати покупку.

 

 6.3 Якщо пакети будуть доставлені, Замовник повинен зробити це протягом часу, зазначеного в повідомленні. Пакети можуть бути забрані вами особисто, щоб забрати ваш товар, вам потрібно мати дійсний ідентифікатор, який затверджує особу (паспорт, водійські права...) та номер замовлення. Клієнт завжди отримує сповіщення про те, де і коли пакет має бути забраний. Повідомлення можуть надходити електронною поштою, звичайною поштою та якщо клієнт надав мобільний номер, то також через телефонний дзвінок або SMS. Якщо клієнт не зможе забрати пакет, то Світ Фітнесу має право стягнути з клієнта плату в розмірі 400 українських гривень за припинені роботи, витрати на доставку та інші збори. Зверніть увагу, що незабрані пакети не підпадають під дію права на відкликання або повернення.

 

7. Право відмови

 7.1 При купівлі товарів на веб-сайті діє 14-денне право відмови, яке відповідає чинному законодавству про захист прав споживачів. Це означає, що клієнт має право скасувати свою покупку, повідомивши Світ Фітнесу протягом 14 днів після отримання клієнтом замовлений ним товар.

 7.2 Повернення не діє в наступних ситуаціях:

 • Якщо упаковку товару було відкрито;

 • Товари, які можуть швидко погіршитися або стати занадно застарілими;

 • Товари, які були виготовлені згідно іструкцій замовника або які отримали чіткий особистий контакт (аудіо- чи відеозаписи, комп'ютерні програми...);

 • цифровий контент, доставлений на фізичному носії (наприклад, комп'ютерні програми, програми, ігри, музика, відеоролики або тексти, до яких доступ здійснюється завантаженням або потоковим передаванням).

 • Інтимні продукти (нижня білизна, купальники, шкарпетки, колготки...) можуть бути повернені лише у випидку, якщо продукт не використовувася і якщо всі етикетки залишаються на продукті;

 • При повернені певного продукту від набору. Ви можете повернути тільки цілий набір. "Містична коробка" може бути повернена тільки в тому випадку, якщо її не відкривали і не перевіряли наявність продуктів.

 7.3 Приймаючи Умови, Замовник погоджується, що право відмови не поширюється на цифровий контент, що постачається будь-яким іншим способом, ніж на фізичному носії.

 

 7.4 У зв’язку з замовленням товарів, на які право на відмову не застосовується, замовник отримає чітку інформацію про це. Якщо товар був запечатаний, Замовник не може порушити печатку, якщо бажає скористатися своїм правом на відмову. Право на жалобу таким чином припиняється, коли клієнт зламає печатку. Ущільнення також означає технічну герметизацію (наприклад, серійний номер).

 

 7.5 Якщо Клієнт бажає скасувати покупку, клієнт перед закінченням терміну відміни надсилає ясне та чітке повідомлення Світ Фітнесу в порядку, визначеному в "Право скасування, повернення та обмін". Клієнт повинен ввести своє ім’я, свою адресу та іншу відповідну інформацію, наприклад номер замовлення, номер рахунка-фактури та назву товару в повідомленні. Пакети, які не було забрано, не підпадають під дію права на відкликання і дозволяють Світ Фітнесу право стягувати з клієнта суму в розмірі 400 грн за доставку до клієнта та повернення, а також адміністративних платежів та рахунків-фактур. Зверніть увагу, що ви повинні забрати свій пакет, щоб скористатися вашим правом на повернення.

 

 7.6 Здійснюючи право відмови, клієнт сплачує вартість на зворотню доставку і несе відповідальність за стан товару після отримання його клієнтом та під час зворотної доставки. Товар повинен бути повернутий протягом 14 днів з дати надання йому повідомлення про здійснення права на відкликання. Товар повинен бути відвантажений добре упакованим, залишатися у відмінному стані та в оригінальній коробці. Повернення повинно здійснюватися відповідно до методів та інструкцій Світ Фітнесу, наведених на Веб-сайті, які ви можете знайти у розділі Скасування, повернення та обмін.

 

 7.7.1 Іноді Світ Фітнесу може запропонувати безкоштовну доставку за повернення на певні товари. Якщо застосовується безкоштовна віддача, це зазначено на поточній сторінці продукту на Веб-сайті.

 

 7.7.2 Коли клієнт скасовує покупку, Світ Фітнесу повертає суму, сплачену клієнтом за товар, включаючи витрати на доставку. Винятки застосовуються до будь-яких додаткових витрат на доставку внаслідок того, що клієнт вибирає інший спосіб доставки, ніж стандартна доставка, запропонована Світ Фітнесу. Після повернення частини замовлення, тоді вартість доставки не повертається. На суму, що підлягає погашенню, Світ Фітнесу має право відняти суму, що відповідає зменшенню вартості товару порівняно з первісною вартістю товару, якщо і в міру такого зменшення пов'язане з тим, що замовник обробляв товар у більшій мірі, ніж це необхідно для визначення його властивостей або функція.

 

 7.8 Світ Фітнесу виплачує суму якнайшвидше, але не пізніше ніж через 14 днів з дати отримання споживачем повідомлення про здійснення права на відкликання. Однак, Світ Фітнесу може зачекати щодо повернення грошей до тих пір, поки Світ Фітнесу не отримає товар або клієнт не покаже, що товар повернуто. Поверненя буде здійснено клієнту через обраний замовником спосіб оплати, якщо інше не домовлено або немає перешкод для такого повернення.

8. Продукти

 8.1 Всі продукти, що продаються в Світ Фітнесу, є лише доповненням до рекомендацій лікаря та / або терапевта і не покликані жодним чином замінити будь-який медичний огляд чи медичні потреби.

 

 8.2 Продукти на FitnessWorld.com.ua не повинні використовуватися як альтернатива різноманітній дієті. Рекомендована добова доза, зазначена на упаковці і не повинна перевищуватися. Подумайте про важливість універсального та збалансованого харчування та здорового способу життя. Якщо ви вагітні, годуєте груддю, страждаєте від хвороби або лікуєтеся медикаментами, перед використанням продуктів на Світ Фітнесу завжди слід проконсультуватися з лікарем.

9. Продукти зі спеціальними умовами

 

 • Зверніть увагу, що деякі продукти мають "Спеціальні умови" на сторінці продукту. Для таких товарів застосовуються особливі умови, викладені в цьому розділі.

 • Продукція не постачається зі складу оптового магазину спортзалу, а безпосередньо від постачальника.

 • Після замовлення товару із Спеціальними умовами, з вами зв’яжеться транспортна компанія, щоб розрахувати дату та час доставки.

 • Доставка здійснюється за вказаною поштовою адресою (до порту, якщо ви живете в квартирі) або до найближчого поштового відділення та може тривати довше, якщо перевізнику потрібна допомога третьої сторони.

 • Доставка включена у ціну, що означає, що додаткову плату за доставку не стягується. Зверніть увагу, що у разі повернення продукту з вас буде стягнуто вартість доставки в розмірі до 3000 грн залежно від товару. Для того, щоб повернення було затверджене, продукт повинен бути упакований у свою нетронуту оригінальну упаковку. Якщо пакет пошкоджений, повернення коштів не буде прийнято.

 • Ми залишаємо за собою право дозволяти більш тривалі терміни доставки, якщо товар продається через постачальника.

 • Ми залишаємо за собою право стягувати з клієнта плату в розмірі до 1500 грн, якщо пакет не може бути доставлений вчасно через недостовірну інформацію, яку було надано клієнтом або якщо клієнт не відповідає, коли з ним зв'язується логістична компанія.

 • Замовник несе відповідальність за перевірку того, що доставка містить усі пакунки, зазначені в накладній і що пакет є цілий після його доставки. Будь-які помилки повинні бути зазначені в накладній про доставку.

 • Ми залишаємо за собою право виставити рахунок за додаткову плату, якщо ви хочете змінити адресу доставки і логістична компанія стягує додаткову плату, щоб здійснити це коригування.

10. Гарантія та рекламація

 10.1 Частина товарів Світ Фітнесу може покриватися гарантією. Інформація про будь-який гарантійний термін та конкретні гарантійні умови для кожного товару можна знайти на Веб-сайті або в цих Умовах. Гарантія на товар поширюється лише на оригінальні дефекти виробництва, а отже, не на помилки, які виникають під час або після особистої зміни функції та зовнішнього вигляду товару, наприклад, відновлення, модернізація чи інша конфігурація товару. Підтвердження замовлення клієнта є дійсним, як підтвердження гарантії.

 10.2 Право на рекламацію стосується товарів, які є невірними відповідно до чинного законодавства про захист прав споживачів. Клієнти, які помітили помилки в замовленому товарі, повинні якомога швидше звернутися до Світ Фітнесу через контактні дані, зазначені на Веб-сайті. Рекламації, зроблені клієнтом протягом двох місяців після виявлення помилок, завжди вважаються поданими вчасно.

 10.3 Світ Фітнесу оплачує зворотню доставку, якщо рекламацію було підтверджено.

 10.4 Після повернення товару та підтвердження рекламації, Світ Фітнесу відшкодує Клієнту відповідно до чинного законодавства про захист прав споживачів. Світ Фітнесу намагається узгодити рекламацію протягом 30 днів після одержання продукту, але це може зайняти більше часу, залежно від характеру товару. Світ Фітнесу залишає за собою право відмовити в рекламації, якщо виявиться, що товар невірний відповідно до чинного законодавства про захист прав споживачів.

11. Посилання

 Світ Фітнесу може посилатися на інші веб-сайти, які не знаходяться під контролем Світ Фітнесу. Світ Фітнесу не несе відповідальність за захист конфіденційної або особистої інформації, наданої Замовником на інших веб-сайтах. Клієнт повинен проявляти обережність і читати правила щодо персональних даних відповідного веб-сайту.

12. Форс-мажор

 Світ Фітнесу не несе відповідальності за затримки, спричинені обставинами, які Світ Фітнесу не міг контролювати, наприклад, загальний трудовий конфлікт, війна, вогонь, удар блискавки, терористична атака, змінене урядове регулювання, технічні проблеми, несправності в електромережі / телекомунікаціях / з'єднаннях даних чи інші комунікації, а також за помилки чи затримки. у послугах субпідрядників через обставини, зазначені в цьому документі. Ці обставини становлять підстави, що призводить до звільнення від збитків та інших штрафних санкцій. У разі виникнення будь-якої з цих ситуації Світ Фітнесу повідомить Замовника про ситуацію, що склалася. Якщо ця обставина триває більше двох місяців, і клієнт, і Світ Фітнесу мають право скасувати покупку з негайною дією.

13. Зміни Умов

  Світ Фітнесу залишає за собою право змінювати ці Умови в будь-який час, тому, будь ласка, переглядайте її часто. Зміни та роз'яснення набудуть чинності негайно після їх розміщення на веб-сайті.

Зворотний зв'язок і коментарі

 

  Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що Світ Фітнесу може видаляти будь-яке ваше повідомлення без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Світ Фітнесу не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

 

 

Використання персональних даних

 

  Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Світ Фітнесу. Це є записи Cookie, різні аналітики або анонімні ідентифікаторів. 

 (Детальніше про обробку персональних даних).

Безплатна доставка при замовленні від 1500 грн.

100% Гарантія ціни

14-днів гарантія повернення

Copyright © 2019 FitnessWorld

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
0